Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_
Internet: planowanie, budowa i obsługa sieci komputerowych

Mimo upływu wielu lat od stopniowego upowszechniania szerokopasmowego internetu, jest wciąż drogą inwestycją.

Korzystając z internetu zazwyczaj sięgamy po rozwiązania przygotowane dla indywidualnego odbiorcy.

Jednym ze sposobów na stworzenie taniej sieci internetowej, jest zamówienie szybkiego dzierżawionego łącza dla grupy mieszkańców.

Jako że operator nie podpisuje umowy z każdym mieszkańcem, należy takiej grupie stworzyć osobowość prawną, poprzez założenie firmy, lub najprościej stowarzyszenia.

Niezbędnym będzie również uzyskanie zgody od administratora budynku na wykonanie instalacji intranetowej.

Po spełnieniu powyższych warunków, można zwrócić się do Testkomp.pl o instalację sieci komputerowej i administrację takim łączem.

Testkomp.pl dla firm i stowarzyszeń

Wykonamy:

  1. Instalację infrastruktury na podstawie stosownych pozwoleń od administratora budynku, przedstawionych przez mieszkańców.
  2. Dostarczymy i skonfigurujemy niezbędne urządzenia do pracy w sieci lokalnej.
  3. Zamówimy na stowarzyszenie łącze internetowe i skonfigurujemy podłączenie do sieci internetowej.
  4. Za niewielką odpłatnością miesięczną, będziemy do Państwa dyspozycji administrując łącze, podłączając nowych użytkowników, dbać o to, aby do sieci nie mogły mieć dostępu osoby nie będące członkami stowarzyszenia, konserwując, usuwając awarie.

 

Jakie korzyści płyną z takiej instalacji?

  1. Można zamówić naprawdę szybkie łącze.
  2. Koszty jego eksploatacji są niższe niż w przypadku korzystania z tanich, ale równocześnie niezbyt szybkich łącz oferowanych przez różnych operatorów.
  3. Państwo jesteście właścicielami sieci i wszystkich urządzeń.
  4. Do dyspozycji użytkowników pozostaje szybka sieć intranetowa LAN, w której wzajemnie widzicie Państwo swoje komputery, z możliwością udostępniania określonych zasobów.

 

Bliższych informacji na temat rozwiązań technologicznych i kosztów udzielają nasi pracownicy, którzy chętnie udzielą również informacji związanych ze stowarzyszeniem. Dane kontaktowe dostępne są w dziale Kontakt.

 

 
up
_

Copyright © 2009-2024 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl