Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_

Komponent MAILING dla SOBI2

Opis komponentu:
Dzięki komponentowi, można wysłać pocztę elektroniczną do trzech grup użytkowników katalogu SOBI2:
1. Wszystkich
2. Zatwierdzonych
3. Niezatwierdzonych
Komponent sprawdza status "Zatwierdzony" wpisu w SOBI2 i w zależności od wybranej grupy mailowej, dołącza adresy e-mail wpisów z danego statusu do listy wysyłkowej.
Adresaci do których poczta zostanie wysłana, nie widzą poszczególnych adresów email - komponent rozsyła pocztę z ukrytą listą adresatów (UDW).
Komponent działa w panelu administracyjnym joomla.
Komponenty wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta.
Prezentacja komponentu na zdjęciach:
(wskaż zdjęcie, aby obejrzeć w powiększeniu)

Cena:

  • 148,78zł netto (183zł brutto) -> licencja na umieszczenie komponentu na jednej stronie. Nie jest wymagany link zwrotny na stronie głównej serwisu
  • 81,30 netto (100zł brutto) -> licencja na umieszczenie komponentu na jednej stronie. Wymagany link zwrotny do domeny Testkomp.pl na stronie głównej serwisu.
 
up
_

Copyright © 2009-2024 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl