Rekomendacje

Firma Testkomp.pl realizowała dla SPARQ-Systems sp. z o.o. sp.k. testy aplikacji klient/serwer na Platformę Android w trybie zdalnym. Współpraca była zawsze oparta zarówno o dobą komunikację, jak i skuteczność działania na każdym etapie zlecenia. Zaangażowanie w prowadzony projekt, wykrywalność problemów przez firmę Testkomp.pl przyczyniło się do znaczącego zwiększenia jakości i wydajności testowanego dla nas produktu. Doświadczenie we współpracy z firmą Testkomp.pl pozwalają nam rekomendować ich jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Bartosz Masłowski, Prezes Zarządu SPARQ-Systems sp. z o.o.
Dziękuje za miłą współpracę, na pewno jeszcze się odezwiemy do Państwa. Życzę wielu sukcesów.
 
Sebastian Działo
Baskhurt Sp z o.o.
Współpraca od samego początku układa się znakomicie. Merytoryczna i fachowa obsługa, przyczynia się do ciągłego poszerzania zakresu współpracy o kolejne usługi informatyczne, będące przedmiotem zainteresowań firmy SMOL-BUD NIERUCHOMOŚCI.

Grzegorz Smoliński
Smol-Bud Nieruchomości
Testkomp.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Stanisław Głowacz
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Internautów
Współpraca przebiegała szybko i sprawnie, częsty kontakt z Panem Piotrem umożliwił dogranie wszystkich szczegółów związanych z tworzeniem oraz obsługą mojej strony internetowej.

Justyna Bronowska
Aranżacja wnętrz, fotografia
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w tworzeniu nowej strony Artlibitum. Przede wszystkim za cierpliwość, oraz profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb, dostosowanie nowych technik pod kątem specyfiki naszych działań artystycznych.
Życzę dalszych sukcesów.

Ewa Dymek-Kuś
Agencja Artystyczna "ARTLIBITUM"
Firma Testkomp.pl realizowała dla nas kompleksowe testy symulatorów lokomotyw (nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wykorzystywanych do profesjonalnych szkoleń maszynistów). Solidną stroną Firmy jest profesjonalny zespół cechujący się pełnym zaangażowanie w powierzone zadania. Usługi wykonywane są solidnie i terminowo, przy dobrej i sprawnej organizacji pracy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Testkomp.pl jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie kompleksowego wykonawcy projektów informatycznych i testów oprogramowania komputerowego.

F.H.U. JMS
_
_
Projektowanie, tworzenie stron internetowych
W trakcie, kiedy czytacie Państwo te informacje, dziesiątki, jak nie tysiące internautów przegląda zawartości stron internetowych Państwa konkurencji, w poszukiwaniu jak najlepszego towaru, usługi.
Wielu z nich dokona zakupów, lub zamówi usługę w oparciu o informacje zawarte na przeglądanych stronach internetowych.
Czynność ta stała się standardem na rynku międzynarodowym, jak również w Polsce.

 

W czasach, kiedy internet szerokopasmowy staje się coraz powszechniejszy, dla przeciętnego Kowalskiego stanowi on najszybsze, najpewniejsze i najlepsze źródło informacji.

 

Reklama telewizyjna, radiowa czy prasowa to również ważne elementy kampanii reklamowej. Ale zarazem najbardziej kosztowne i krótkotrwałe.

 

Aby realnie zaistnieć w świadomości klienta/kontrahenta, konieczne staje się posiadanie stałego źródła informacji o działalności każdego przedsiębiorcy.
Takim stałym i pewnym źródłem informacji za stosunkowo niewielkie koszty w porównaniu z innymi formami reklamy jest strona internetowa.
Strona przygotowana w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej odzwierciedlić oferowane towary, bądź usługi.
Strony internetowe nie muszą być rozbudowane graficznie i drogie, nie muszą też posiadać na każdym kroku animacji flash, aby trafić do odbiorcy.
Prosta strona, w której zawarte będzie kompedium informacji na temat Państwa działalności może przynieść porównywalny pozytywny skutek, co przyciągające uwagę graficzne elementy.
Poza tym należy zauważyć, że gust odbiorcy jest różny.
Z pewnością atrakcyjna wizualnie i merytorycznie strona zwróci na siebie uwagę.

 

W ramach naszych usług wykonujemy:
  • projektujemy strony internetowe
  • tworzymy strony internetowe
  • przeprowadzamy kampanie internetowe
  • oferujemy stałą opiekę i aktualizację dla już istniejących stron internetowych
  • tworzymy aplikacje internetowe w oparciu o bazy danych
  • projektujemy reklamy statyczne i flash do internetu, oraz prasy
  • instalujemy i konfigurujemy strony w oparciu o szablony CMS, takie jak Joomla, Prestashop, itp.
  • przygotowujemy nowe szablony do systemów CMS
  • rozliczeń dokonujemy w oparciu o faktury VAT.

Przy zamówieniu strony GRATIS 12 m-cy obsługi na zakupionym u wybranego usługodawcy hostingu.
 
up
_

Copyright © 2009-2024 TESTKOMP.PL All rights reserved.

Projekt i wykonanie Testkomp.pl